The Last Squadron

Nowa strzelanina pionowa wydana na cartridge-u dla 8-mio bitowego Atari.Autorem jest shanti77, a gra jest inspirowana wieloma hitami z automatów.

Pierwotna wersja („Last Squadron”) wygrała konkurs „Abbuc Software Contest” w 2020 roku. Nowa wersja zawiera wiele dodatków w stosunku do wersji konkursowej, a dokładniej:

  1. Osiem poziomów zamiast standardowych czterech
  2. Więcej przeciwników
  3. Trzy tryby gry (Normal, Arcade i Hardcore)
  4. Możliwość gry w dwie osoby
  5. Dodana znakomita grafika tytułowa
  6. Dodane intro, outro i grafiki przerywnikowe

Więcej o grze można się dowiedzieć z filmów promocyjnych: https://youtu.be/2rpE8ACOZj4 oraz https://youtu.be/DRFyrIX5Q_A, zaś na pełną recenzję oraz dokładne omówienie zawartości zapraszam na kanał Gramy na Gazie: https://youtu.be/Ru9ZUOHvBog?t=4530

Gra została wydana w trzech wersjach zakupowych:

Wersja „Budget” – zawiera pudełko, cartridge oraz instrukcję w języku polskim i angielskim:

Wersja „Normal” zawiera wszystko to, co wersna „budget” plus dodatkowo dwujęzyczny komiks A3 (wersja polska i angielska) oraz czapeczkę z logiem gry:

Wersja „Kolekcjonerska” zawiera to wszystko co wersja „Normal”, a ponadto zakładkę do książki, dwie wersje językowe komiksu wraz ze szkicem (szkic tylko w j. polskim), puzzle magnetyczne z grafiką tytułową oraz plecak z logiem gry i producenta:

Na koniec roku 2021 doszła jeszcze wersja cyfrowa, zawierająca obraz cartridge-a (512KB oraz 256KB) oraz wersję na komputery z rozszerzoną do 256KB pamięcią RAM (nie gwarantuję prawidłowego działania na wszystkich rozszerzeniach pamięci). Obrazy cartridge-a działają jako obrazy na cartridge-ach AVG CART i Side3 (na tych były sprawdzone) oraz oczywiście na zwykłych cartridge-ach XE GS bankowanych na 512KB.

Ceny poszczególnych wersji kształtują się następująco:

WersjaPLN/sztEUR/sztUSD/szt
Budget1604550
Normal2005560
Wersja
kolekcjonerska
3208595
Wersja
cyfrowa
2056,50

Wszystkie ceny są cenami brutto bez kosztów dostawy, na terenie Polski preferowane paczkomaty InPOST, za granicę wysyłka kurierem. Ceny kuriera będą ustalane indywidualnie.

UWAGA! Wersja kolekcjonerska – proszę pytać, pozostał ograniczony nakład

W sprawie zamówień proszę pisać na maila: biuro@sikorsoft.waw.pl. Wysyłka po wpłacie na wskazane konto (wpłaty w PLN, w Polsce – wpłaty międzynarodowe poprzez PayPal podany w mailu).

Gadgety do gry

Oficjalne koszulki do gry
Oficjalne czapeczki z gry


Przed zakupem proszę się dowiadywać o dostępność.

GadgetPLN/sztEUR/sztUSD/szt
T-shirt358,5010
czapeczka358,5010